İçeriğe geç
Ana sayfa » Robotlar basket oynuyor

Robotlar basket oynuyor


 

 
Robotlar basketbol oynuyor.Sunum Robotmer.Video.

Robotmer

Robotmer Robotlu Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Endüstrinin; robotlu otomasyon, robot yedek parçası, eğitim, danışmanlık, bakım ve servis konusundaki arayışlarına en iyi çözümleri bulmak ve günümüzün kalite anlayışına cevap verebilecek sistemler oluşturmak üzere kurulmuştur.

Neden Robotmer’i seçmelisiniz?
Robotmer genç bir şirket olmanın sorumluluğunu bilmektedir. Bundan dolayı yapmış olduğu ve yapacağı tüm işlerde bu sorumluluğun gereklerini ön planda tutmaktadır. Dolayısıyla bu sorumluluk sizlere kalite olarak geri dönmektedir.

Bunların yanında, güçlü bir teknik kadro ve birçok ülkede çalışarak, bu konu üzerine uzmanlaşmış danışmanlarımız, firmanız için en uygun çözümleri üretip, endüstriyel robot ihtiyaçlarınızı gideriyor.

Yeni ve ikinci el ürünlerde ve yedek parçada garanti desteği
Robotmer satış sonrası destekte rakiplerini bir adım geride bırakıyor. Bu doğrultuda yeni ve ikinci el robotlarda 1 yıl boyunca yedek parça ve teknik destek garantisi de vermekteyiz.

Abb, Fanuc, Kuka, Comau robotları
Üretim tesisleriniz için Abb, Fanuc, Kuka ve Comau robotlarını sağlayan firmamız, bu markalar üzerinde uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosuyla sizlere anahtar teslimi projeler sunuyor. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda, üretiminize entegre sistemler sağlayan Robotmer, satış ve satış sonrası teknik destekle hep yanınızda oluyor.

“Robotlar basket oynuyor” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir