İçeriğe geç
Ana sayfa » Laptop piliniz ömrünü tamamladıysa

Laptop piliniz ömrünü tamamladıysa

 

 

 
Laptop pili için önemli ipuçları

Eğer dizüstü bilgisayarınızın pili ömrünü tamamladıysa durum hemen yenisini almayın. Bu sorunu hem ucuz hem de eğlenceli bir şekilde halledebilirsiniz.. Bu videoda öğrenin..

“Laptop piliniz ömrünü tamamladıysa” hakkında 2 yorum

  1. Baştan söylemem gerekiyor.Kullanılan mavi piller nedir?Birinin üzerinden okunabildiği kadar AC 18CID yazısı belli belirsiz.Bağlantılar tamam ama amatörce yapılacak bir şey değil.Meraklı olup da Loptopunu kaybetmek de var.Sonrası da bu pil görevini yapan malzeme nereden bulunur.Lütfen sıradan malzeme (elaltında olan)kullanmayan arkadaşlar malzeme listesini video çekimde belirtsinler ki; amatörce ilgi duyanlar yanılıp pes etmesin veya zarara uğramasın.Teşekkürler çalışma/paylaşım için.

  2. mavi piller şarjlı pillerdir ama her eline havya alan bunları yapamaz yapmaması lazım zira havya çok aşırı ısı verir ve o pilleri patlatırsanız elinizi yüzünüzü gözlerini dağıtır benden söylemesi… ben kol saati pili patlattım lehim yapayım derken gözümü kör edicekti allah korusun diyelimki bu şarjlı pili aldık ve değiştirdik ama burada başka bir şey daha var bildiğim kadarıyla,
    laptop bataryalarında şarj sayıcı varmış yanlış bilmiyorsam yani atıyorum 500 kez şarj olacaksa o kadardan sonrasında şarj etmiyormuş dolayısıyla pilleri değişsenizde eprom yani hafızası hala onu eski pil gibi görüyomuş burada sıfırlama lazım grek diyorlar ama o nasıl our bilmiyorum bilen varsa paylaşırsa seviniriz inş..
    sevgi ve muhabbetle kalın inş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir