İçeriğe geç
Ana sayfa » Busbar Sistemleri Animasyon

Busbar Sistemleri Animasyon

Bara sistemleri

 
Gersan A.Ş. Busbar  Sistemleri video.

Firma Hakkında

 
 
Sanayileşme ile birlikte enerji talebinin artması, mevcut enerji tesislerinin rehabilitasyonu, AB uyum yasalarının getirdiği standardizasyonlar, yeni yatırımlar, enerji iletim sistemleri ve bu sistemlerin güven ve dayanıklılığını sağlayacak teknik malzemelere duyulan ihtiyacı da artırmaktadır.Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir.
Bu sektördeki üretimlerine 1980 yılında Gersan Ticaret olarak başlamıştır. 1985 yılından itibaren GERSAN A.Ş. olarak devam ederek 28 yıllık bir deneyime sahip olmuştur.
Ana faaliyet alanlarımız; Enerji nakil hatları, Mekanik taşıyıcı sistemleri, Bina, Sanayi tesisleri, Otomobil fabrikaları, Havaalanları, Petrol-Gaz Rafinerileri, Alışveriş Merkezleri, Oteller gibi üretim ve tüketim sistemlerinin ihtiyacı olan Busbar iletim ve Dağıtım sistemleri, Kablo taşıyıcı sistemleri, Topraklama ve Yıldırımdan korunma sistemleri, parafudurlar, Ana ve ara dağıtım panoları, Yükseltilmiş döşeme tipi kablo taşıyıcıları ve buatları, Havalandırma sistemleri taşıma elemanları, Çeşitli kablo birleştirmeleri, ayırma, bağlantı ve taşıma elemanları, Kablo ve boru etiketleme sistemleri, her türlü projede uygulanması gereken özel taşıyıcı, Çelik konstrüksiyon birleştirme ve sabitleştirme sistemleri özel imalatı, Platform ızgaraları ve betona sabitleme sistemleridir.GERSAN A.Ş. üretime başladığı günden bu yana işinde uzman teknik ve akademik personeliyle ürünlerin üretimlerinden kullanımına kadar olan aşamasında her türlü teknik hizmet ve çözümleri müşterisine sunmaktadır. Bu anlamda GERSAN A.Ş. tam anlamıyla bir “AR-GE” firması olup müşterilerine geleceğin ürünlerini sunar.
Firmamız bünyesinde bulunan modern test laboratuarında, IEC/TS EN 60439/1 ve 2 standartlarında adi geçen; Sıcaklık artısının, Elektriksel karakteristiklerinin, Yapısal dayanımın, Ezilmeye karşı dayanımın, Olağandışı ısılara karşı izolasyon dayanımının, Alev yayılımına karşı dayanıklılığın doğrulanması, Yangın bariyeri ve EMC testleri hassas cihazlar ile yapılmaktadır.
Uluslararası belgelere dayandırdığımız üretimlerimiz, GOST, IEC, BS, TSE, EN, ISO, CE sertifikalarımız ile Vietnam’dan Şili’ye, Arjantin’den Sri Lanka’ya, Cezayir’den Rusya’ya, Fas’tan Türki Cumhuriyetlere, Arnavutluk’tan Dubai’ye ve Katar’a, çeşitli ülkelerde gerçekleşen projelerde ülkemizin gurur kaynağı olmaktadır.Kalite politikamız, müşterilerimizin isteklerini karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde sunmak, zamanında teslim etmek, hizmetin ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır. Hedefimiz kaliteli ve iyi malzemeyi sürekli olarak üretmektir. Temel hedefimiz, konumuzda bir dünya markası olmaktır.

 

Ürünlerimiz patentlidir. Gersan A.Ş., %60’i halka açık olan, I.M.K.B.’ye kote olmuş bir şirkettir.

“Busbar Sistemleri Animasyon” hakkında 4 yorum

  1. busbar sistemleri videosunu dırek nıye ındıremıyoz cok mu zor yanı onu oyle oraya koymak okullarda bu sısteme degınılıyor ama guzel vıdeolar olmuyo sısıznkı guzelmiş fakat cok ugrştırıyoo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir